Ogłoszenie

UWAGA! przenieśliśmy się na Facebook, szukaj nas na http://www.facebook.com/MotoLipno

  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

#31 2008-01-04 21:51:08

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

widze ze nie ktorzy tak pisza jak bysmy mieli sie nie pokazywac


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#32 2008-01-04 21:53:18

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Cage nie  watpie w to że  mają, oby tylko przyjechali je pokazać bo my tam za wielkiego pola do popisu nie mamy.

Ostatnio edytowany przez mehau (2008-01-04 21:56:24)


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#33 2008-01-04 21:57:40

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

mehau napisał:

Cage nie  watpie w to że  mają, oby tylko przyjechali je pokazać bo my tam za wielkiego pola do popisu nie mamy.

Ale zawsze cos jest, a ty w koncu bedziesz ?


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#34 2008-01-04 22:19:52

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

mehau napisał:

Hmm kto z nas ma high end choćby za 2tys ?

Słowo high end i 2000zł zupełnie do siebie nie pasują, chyba ze mowimy o playerach MP3 xD ciezko to by nazwac nawet hi-Fi. Ale jakby to co mam u siebie policzyc po cenach takich jakie kosztowały nówki to bym 2000zł przektoczył o spooooro ale u mnie jest za duża druciarnia zeby to publicznie pokazywać a szału tez nie robi jezeli chodzi o dzwiek


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#35 2008-01-04 23:48:19

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Ja u siebie utopiłem 1500 zł na audio wiec nie mam sie czego wstydzić co bedzie to bedzie ale zgadziam sie z Michalem ze słowo parada kojarzy mi sie tylko z geyami i jest bardzo przypałowe, moim zdaniem szlau nie zrobimy jest nas za malo i za malo ciekawych aut

Offline

 

#36 2008-01-05 00:05:35

cage^m

Gość

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Rocky aka tereferebumcy

a moze podczas pokazu zalaczyc avi.. ktory zrobilem.. chociaz szalu nie robi..bo wlasnej produkcji.. hmm chyba ze moze.. ale napewno promuje torun... no i nocne torunskie wyscigi.. ogolnie fajnie by wygladalo na rzutniku..z zapuszczona muza z filmu.. w filmie sa zdjecia ze spotow..  filmy z wyscigow.. itp..

PS: ja zawsze uwazalem ze nie muza i sprzet zdobi auto.. a to co ma pod macha.. a jezeli nawet pod macha jest zbyt malo.. to naprawde niektorzy kierowcy potrafia pokazac.. co w tych autkach drzemie..

co prawda parada tego nazwac nie mozna.. ale pokazac sie iz.. istnieje grupa ludzi.. milosnikow 4rech kolek.. ktora dopiero co powstala.. jedni sie beda smiac.. inni beda chwalic... lepiej sie spotykac scigac.. chociaz jest to niebezpieczne i nazywac moga nas polglowkami to jednak lepsze jest to niz stac pod sklepem i pic piwo.. czy jarac blanta.. a co gorsza wciagac biale..

a kto sie bedzie smial? ten co ma BMW od ojca.. albo kupil se sam.. i mistrz prostej hehehehehhe ale niech przyjedzie niech sie sciga to nichuja.. bo zal mu opon lbo niema kasy na paliwo... hahaha ŻAL.PL   jak niezapomne.. bo to juz  w krotce.. to trukne chlopakom.. to zajrzy sie..

 

#37 2008-01-05 00:35:46

Rocky aka tereferebumcy

http://www.wizner.neostrada.pl/rangi/rank3.gif

514077
Skąd: Toruń, Lipno
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 124
Pojazd: Toyota Avensis D-4D
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

sie zarejestrowalem w koncu..


__________________________________________________________________

...MOC jest bogiem...PREDKOSC nalogiem...NITRO zabawa...TURBO podstawa...

Offline

 

#38 2008-01-05 00:38:52

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Marek jak będe w domu w tą niedzielę i będe miał czas to na pewno będe. Nie musisz sie kilka razy pytać o to samo.

Vyzn-R napisał:

Słowo high end i 2000zł zupełnie do siebie nie pasują, chyba ze mowimy o playerach MP3

Przesadzasz wg mnie.  Nie mówie o całym systemie ale poszczegolne elementy high endu do auta da sie już za to kupić. Za 2 koła można np dostać zestaw na przod focala, który widziałem w polskiej megance więc było sie czym lansować. Za tyle można kupić jakis piecyk oriona albo  coś z dlsow. Nie są to produkty dla przeciętnych ludzi  sluchajcych muzyki w samochodzie. Jeśli dla Ciebie nie jest to sprzęt high endowy to nie wiem o czym myslisz.  Nikt z nas nie posiada nawet namiastki, ani 1 elementu z  tego.

Vyzn-R napisał:

Ale jakby to co mam u siebie policzyc po cenach takich jakie kosztowały nówki to bym 2000zł przektoczył o spooooro

Moje częsci  wg obecnego media marktu też wyszly ponad 2000zł jako nowe.Co z tego. Nie  ma to wplywu na jakosc bo czesc jest niepodlaczona jeszcze, poza tym  to nie ceny grają, a szukając z drugiej ręki można kupić wszystko kilkasetek taniej. Mozna też kupic tube buszmana i wzmacniacz vk  za 300zl tez bedzie "grało" bo dla wielu to jest własnie dobre "granie"

Miejmy nadziele ze ludzie z Torunia będą i w niedziele impreza sie uda. Pozdro.


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#39 2008-01-05 09:38:59

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Vyzn-R napisał:

mehau napisał:

Hmm kto z nas ma high end choćby za 2tys ?

Słowo high end i 2000zł zupełnie do siebie nie pasują, chyba ze mowimy o playerach MP3 xD ciezko to by nazwac nawet hi-Fi. Ale jakby to co mam u siebie policzyc po cenach takich jakie kosztowały nówki to bym 2000zł przektoczył o spooooro ale u mnie jest za duża druciarnia zeby to publicznie pokazywać a szału tez nie robi jezeli chodzi o dzwiek

No jak to szału nie robi, gra czyściutko ladnie wszystko jest a ty sie tego wstydzisz? Niech wstydza sie ci co pozakladaja sobi glosniki z rynku i radia na sztuke założone

Edit:
Rocky a u kogo to avi wlaczyc?

Ostatnio edytowany przez czeslaw93 (2008-01-05 09:42:56)


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#40 2008-01-05 13:19:14

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Najważniejsze że zrobimy hałasu troche i sie popromujemy nik nie powiedział, że początki są łatwe napewno troche gapiów przybędzie i dzięki temu wpadnie kilka złoty dla dzieciaków a śmieją sie ci zo zazdroszcza to są pierwsze osoby które lubią szydzić z czegos czego sam nie ma

Offline

 

#41 2008-01-06 11:34:48

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#42 2008-01-06 13:48:56

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Dobre kawałki , większość je zapewne zna.

Może jeszcze mike jones ft jay z - back then remix
czarno-klimatyczny   samego  bitu mozna posluchac tu.
http://tiny.pl/pjr8


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 

#43 2008-01-06 14:41:05

czeslaw93

Zbanowany

8218969
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 778
Pojazd: Romet Ogar 200
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

A co myślicie o Killaz Group-Manewry ?


To jest Rajd !! Rajd jest Rajd !! Rajd to Rajd !! Dla nas to jest raj !! Rajd to rajd tu wygrywa najszybszy !! Rajd to rajd tu nie można wieść się !! Rajd to rajd nie odejmuj zbyt często !! Rajd to Rajd !!

Offline

 

#44 2008-01-06 20:42:56

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#45 2008-01-07 00:20:46

 Mihau

ELITE

Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 1774
Pojazd: Hyundai Tiburon Fl2
WWW

Re: Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

hehe wychowałem sie na guano appes.

Może jeszcze Ludacris - Act a Fool
Jak mają byc gitary i perkusje to Rage Against The Machine - Wake up
i koniecznie Limp Bizkit - Rollin'  ( remix  z Methodman'em i Dmx'em)
Cos bardziej  z elektryki to Fatboy Slim - Ya mama (znane bardziej jako push the tempo)

Wszystko zalezy w jakim to ma byc klimacie. Czy rap, czy mocniejszego uderzenia czy dance, techno itp.  Ja bym zaczerpnał po pare dobrych nut z kazdego gatunku


Jesteś zła, zła ja to wiem. Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen.

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GOODSPOT - Batumi Apartment