Ogłoszenie

UWAGA! przenieśliśmy się na Facebook, szukaj nas na http://www.facebook.com/MotoLipno

  • Index
  •  » Ogólne
  •  » TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

#1 2011-10-05 17:59:31

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

http://www.targitorunskie.pl/img_upload/moto-tor_logo.jpg





Już po raz kolejny Targi Toruńskie Sp. z o.o. zapraszają do Centrum Targowego PARK, gdzie 8 i 9 października, odbędą się V Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR 2011 podczas, których dealerzy zaprezentują najnowszą ofertę sprzedaży samochodów.

W gronie tegorocznych premier znajdzie się choćby trzecia generacja Toyoty Yaris, prestiżowy Citroen DS4, nowy crossover Nissana - Juke oraz drapieżny Renault Megane Coupe w wersji GT i nowość Renault Latutide. Ciekawie będzie też na stoisku KIA, zaprezentowane będzie miejskie Picanto po faceliftingu oraz najnowszy kompakt o mocnej, sportowej linii - Kia Rio. Rodziny lubiące podróże z pewnością zaciekawi prezentacja nowości włoskiego Fiata - modelu Freemont. Z ciepłych Włoch przyjadą również atrakcyjne Alfy Romeo,
a wśród nich hit ostatniego roku - Giuletta. Sportowe samochody o ponadprzeciętnej mocy spotkać będzie można za to na stoisku Mazdy oraz Subaru. Dealer Mazdy pokaże "trójkę" w wersji MPS (270 KM), a bydgoski diler Subaru - czteronapędowego Legacy RS, te oraz wiele innych marek (m.in. Suzuki, Dacia, Toyota Audi, Volkswagen) i modeli samochodów na pewno zaciekawią odwiedzających targi.


MOTO-TOR 2011 to również doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy szukają sprawdzonych i solidnych dealrów dla swojej firmy. Auta dostawcze wystawi Fiat, Iveco oraz Renault, liderzy tego segmentu. Będzie też można zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się m.in.: zabudową aut kempingowych.


Nie lada gratka czeka też na fanów speedwaya. Gwiazdą niedzielnego dnia będzie Rayan Sullivan wspierany przez toruński salon Citroena. Będzie więc okazja do spotkania z kapitanem drużyny Unibaxu, otrzymania autografu czy nawet krótkiej rozmowy z niekwestionowanym liderem toruńskiej drużyny.


Swoje usługi i oferty zaprezentują także firmy ubezpieczeniowe oraz sprzedawcy części i akcesoriów samochodowych. Po raz kolejny na Moto-Tor nie zabraknie ubezpieczeń. Na tym stoisku będzie można porównać ofertę kilkunastu firm, a także uzyskać odpowiedzi na dość zawiłe czasami przepisy dotyczące ubezpieczeń OC czy likwidacji szkód. W targach udział weźmie także, lokalny lider kosmetyków samochodowych i odświeżaczy powietrza. Firma sprzedająca akumulatory jako nowość techniczną prezentować będzie akumulatory STAR STOP oraz START STOP PLUS marki VARTA.


Fani systemów car-audio i w tym roku znajdą coś dla siebie. Swój udział w Moto-Tor 2011 zapowiedział dystrybutor sprzętu grającego marki Peiying, który na bazie swojego show-cara, Nissana 350Z, zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne i możliwości sprzętu marki Peiying. Warto dodać, że niebiesko-szary Nissan był aż trzykrotnie bohaterem programu "Operacja Tuning" emitowanego na antenie TVN Turbo.


Po raz kolejny do grona patronów medialnych dołącza portal motoryzacyjny – JazdaMiejska.pl. W tym roku, będzie można na własnej skórze poczuć smak wyścigowej adrenaliny. Wejście do głównej hali targowej zamieni się w tor Formuły 1, gdzie każdy będzie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w prowadzenia mini bolidu Toyota Panasonic Racing. Swój udział zapowiedział również McLaren, który wystawi do testów elektryczny model w skali 1/14. Na rodzinną zabawę z wyścigami modeli RC (zdalnie sterowanych) zaprasza portal JazdaMiejska.pl. W sobotę odbędą się biegi kwalifikacyjne, a w niedzielę w samo południe - finały dla najlepszych.

Zapraszamy.

Zapraszamy do zabawy i kibicowania! Wstęp 2 zł.








Myślę że warto byłoby wybrać się


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#2 2011-10-05 19:30:47

 Hellsign

Destroyer's End

374742
Call me!
Skąd: Lipno, Olsztyn.
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 748
Pojazd: Renault Clio 1.2 TCe
WWW

Re: TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

ja tam bylbym za  jak ktos sie wybiera ; D chodz w sobote zbytnio nie moge ; D raczej w niedziele ; D


http://imageshack.us/a/img32/9886/lrg01523008653.png

Offline

 

#3 2011-10-06 19:34:20

Groszek

ELITE

3373209
Skąd: Łódź/Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 2007
Pojazd: Opel Vectra
WWW

Re: TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

Jka dla mnie szkoda czasu piec samochodow na krzysz wystawia i pewnie to wzystko

Offline

 

#4 2011-10-06 20:18:53

 Martin

ELITE

4116497
Skąd: CLI
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 4311
Pojazd: Renault Clio Sport III

Re: TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

Jakby dali pojezdzic to sie pisze

Offline

 

#5 2011-10-06 21:29:08

 Vyzn-R

Administrator

5358102
Call me!
Skąd: Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 3371
Pojazd: Peugeot 106 Sport
WWW

Re: TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

Groszku, jak lipa targi to w Toruniu są też inne atrakcje, np.

http://krajina-piva.pl/


Instalacje i doradztwo Car-Audio
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach

Peugeot 106 Sport
http://www.motostat.pl/user_images/45759/icon3.png

Offline

 

#6 2011-10-07 16:26:28

Groszek

ELITE

3373209
Skąd: Łódź/Lipno
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 2007
Pojazd: Opel Vectra
WWW

Re: TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

Vizner kraina piwa mnie nie interesuje bo nie pije juz

Offline

 

#7 2011-10-07 17:00:27

 WaCo

Culés

7566132
Skąd: Lipno / Warszawa
Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 2162
Pojazd: Ford Probe GT

Re: TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

Dla Grocha wszystko poniżej 40% to nie alkohol

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR” 2011 - Toruń

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
motolipno.pun.pl